Menu Zamknij

Zapytanie dotyczące monitoringu realizacji zadania (centrum informacji prawnej) oraz jego ewaluacja

Warszawa, 30.11.2024 roku

IZBA GOSPODARCZO HANDLOWA jest dobrowolną organizacją, która zrzesza i reprezentuje ponad 150 podmiotów gospodarczych. Przedsiębiorstwa należące do izby to m.in.:

  • producenci drobiu, wołowiny i wieprzowiny,
  • producenci mleka i przetworów mlecznych,
  • producenci zbóż, owoców i warzyw,
  • producenci z innych gałęzi przemysłu spożywczego.

W związku z prowadzeniem projektu związanego z utworzeniem centrum informacji prawnej dla eksporterów polskiej wołowiny, którego realizacja planowana jest na listopad 2024 – grudzień 2025, uprzejmie prosimy o wycenę:

  1. Monitoringu realizacji zadania poprzez gromadzenie i analizowanie informacji z przebiegu realizacji zadania, w tym gromadzenie i analiza przekazanych przez Izbę informacji zwrotnych od polskich producentów biorących udział w misjach gospodarczych (każdy pobierający informacje powstałe w efekcie projektu zostanie poproszony o wypełnienie kwestionariusza ankietowego dotyczącego aktualnego stanu wiedzy na temat uwarunkowań prawnych związanych z eksportem wołowiny. Po pobraniu informacji i zapoznaniu się z nimi każdy z jej adresatów wypełni ponownie ankietę, której celem będzie monitoring jakości uzyskanych informacji poprzez ocenę przydatności pozyskanych informacji, możliwości wprowadzenia pozyskanych informacji do praktyki gospodarczej oraz identyfikacja potencjalnych luk w zakresie innych potrzebnych informacji o charakterze prawnym)
  2. Ewaluacji, obiektywnej oceny projektu na wszystkich jego etapach: planowania, realizacji i mierzenia rezultatów; informacja na temat zmiany jakie wywołała realizacja zapisanych w projekcie celów i działań. Ewaluacja prowadzona zgodnie z zasadami przyjętymi przez przedstawicieli środowisk naukowych (po każdych 12 miesiącach trwania projektu). Będzie polegała na zbieraniu informacji na temat postępu działań wdrożonych w ramach projektu. 2 badania: 1 – metodą wywiadów pogłębionych (IDI) z przedstawicielami branży na temat wiedzy o uwarunkowaniach eksportu na różne rynki; 2 – badania ankietowe (próba minimum n=100) wśród przedstawicieli branży na temat znajomości podejmowanych działań. Badanie metodą IDI zrealizowane na zakończenie projektu, badania ankietowe po każdych 12 miesiącach trwania projektu.

Przy wyborze oferty będą zastosowane dwa kryteria:

  1. Doświadczenie, punktowane od 1 do 5 punktów (im większe doświadczenie, tym większa liczba punktów)
  2. Cena za całość, punktowane od 1 do 5 punktów (im niższa cena, tym większa liczba punktów. Liczba przyznanych punktów będzie uzależniona od cen otrzymanych ofert.)

Ewentualne pytania proszę kierować na adres mailowy: biuro@igh.com.pl

Termin złożenia oferty (wyłącznie w formie elektronicznej): do 16 grudnia 2024 roku do godziny 16:00.

Wykonawca zostanie wyłoniony i poinformowany o ofercie w terminie do 18 grudnia 2024 roku do godziny 16:00.